ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Види послуг сервісного центруХонда Центр Одеса «Фортуна Груп ЛТД» пропонує послуги по агрегатному ремонту автомобілів, мотоциклів, силової техніки, водомоторна техніки Honda в будь-якій комплектації. Ми здійснюємо діагностику і усунення несправностей всіх систем, а також заміну і продаж поламаних запасних частин. 

Наші послуги з ремонту будь-якої техніки HONDA:

Ремонт двигуна і паливної системи. 
Наші фахівці здійснюють комп'ютерну діагностику силового агрегату, вимір компресії, перевірку системи охолодження, дефектовку і заміну зношених або несправних запчастин (деталей поршневої групи, елементів ГРМ, головки блоку циліндрів і ін.). У комплекс послуг з ремонту Honda входить заміна масел, сальників колінчастого і розподільного, масляного фільтра. Ми перевіримо рівень тиску палива і герметичність паливопроводів і з'єднань, а також відремонтуємо систему харчування.

Ремонт трансмісії. 
Ми здійснюємо діагностику механічних, автоматичних і варіаторних коробок передач. У комплекс ремонтних робіт входить прокачування або заміна гідроприводу виключення зчеплення, перевірка рівня, долив або заміна масла і робочої рідини в КПП, заміна селектора управління в АКПП або варіатор, зняття і монтаж редуктора заднього моста, карданної передачі, шарнір рівних кутових швидкостей.

Ремонт ходової частини. 
Фахівці з ремонту виконують діагностику і відновлення задньої і передньої підвіски, заміну деталей ходової частини. В спектр наших послуг входить заміна кульових опор, деталей стабілізатора поперечної стійкості, підшипників маточин, поворотного кулака, поздовжнього важеля і поперечки обох підвісок. Ми також перевіримо і відрегулюємо кути установки всіх коліс (комп'ютерна коригування розвал-сходження).

Ремонт гальмівної системи. 
Майстри Центру Honda здійснюють діагностику, профілактичне сервісне обслуговування і усунення несправностей елементів гальмівної системи, а також систем активної безпеки (ABS, ESP і ін.) Японських автомобілів. Ремонт передбачає заміну гальмівних циліндрів, дисків і колодок, регулювання механізмів системи, заміну гальмівних трубок і шлангів, вакуумного підсилювача гальмування, стоянкового гальма. Наші майстри заливають гальмівну рідину, прокачують гальмівну систему, чистять, змащують або змінюють супорти. Ми перевіримо і відрегулюємо положення педалі гальма, усунемо повітря, замінимо колодки, троси та важіль стоянкового гальма.

Ремонт рульового управління. 
Фахівці діагностують несправності і здійснюють відновлення поламаних деталей системи рульового управління. У комплекс ремонтних робіт входить перевірка і регулювання люфту рульового колеса, заміна рульової тяги, пиляків і втулок сходження, регулювання ременя приводу насоса гідропідсилювача рульового управління, усунення течі рульової рейки. Наші фахівці ретельно прочистять всі деталі системи рульового управління, поміняють рідину в гідропідсилювачі, встановлять нові ущільнювачі і підшипники.

Ремонт електрообладнання. 
Наши майстри здійснюють діагностику та усунення несправностей генератора, стартера, замка запалювання, іммобілізатора, систем освітлення, звуковий і світловий сигналізації. У комплекс ремонтних робіт входить підзарядка і заміна АКБ, регулювання фар і плафонів освітлення салону, заміна котушок запалювання, ремонт аудіосистеми, приладової панелі, електроприводу стекол і дзеркал, а також усунення несправностей іншого електричного техніки Honda.


Твоя Honda.
Твоя впевненість.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо,
або використовуючи месенджер:   +380949306327;
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля