ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

ШиниНа нашому "Сервісному центрі" ви можете поміняти зимовий комплект гуми на літній, і навпаки, з огляду на відповідну пору року. Наші фахівці ретельно проведуть балансування кожного колеса для комфортної та безпечної їзди. А при виявленні проколів колеса, майстри "центру" зможуть швидко і якісно провести вулканізацію. Також ви зможете отримати професійні консультації для безпомилкового вибору шин по вашому автомобілю.


Пропонуємо ознайомитися з цінами на шини провідних світових виробників:
"Nokian". Штаб-квартира компанії знаходиться в однойменному фінському місті Нокіа. Один з найбільших виробників шин для складних погодних умов, включаючи: різкі температурні перепади, сильні снігопади, значна кількість опадів, швидко змінюється погоду. Проводять і розробляють шини для: легкових авто, а також для комерційного і вантажного автотранспорту. У 2018 році, компанія "Nokian" відзначить своє 120-річчя, а розробкою саме зимових шин займаються з 50-х років минулого століття. На поточний момент завод випускає шини як в Фінляндії, так і на інших європейських підприємствах, при цьому безумовно дотримуючись і контролюючи весь процес виробництва.

 "BFGoodrich". Саме ця компанія з США є першопрохідцем у виробництві автомобільних шин. Вона заснована в кінці минулого століття. Зараз даними брендом володіє інший виробник - представники Франції Michelin. Шини компанії BFGoodrich можна сміливо віднести до категорії - водіння автомобіля в надзвичайно важких погодних умовах.

 "Goodyear". Заснований в Америці (Огайо) транснаціональний консорціум, до якого входять кілька дочірніх підприємств, таких як: Dunlop Tyres, Sava Tires, Fulda, Debica. Спеціалізується на виробництві шин практично для всіх видів автомобілів, включаючи навіть гуму для гоночних болідів.

 "Michelin". Також один з головних гравців на міжнародному ринку виробництва шин. Компанія заснована у Франції, майже 130 років тому. Як це зазвичай і буває, спочатку компанія випускала шини для велосипедів, потім звернувши увагу на багатообіцяючий ринок автомобільних шин, вже практично завжди займала чільне місце.

 "Dunlop". Компанія заснована в Англії (Бірмінгем). Одне з найстаріших підприємств по виробництву шин. На поточний момент здебільшого компанії (75% акцій) володіє американська компанія Goodyear, що дає підстави вважати про незмінність контролю у виробництві і якості шин. Більше 25-ти років, поставляли шини для гоночних автомобілів "Формули-1".

 "Fulda". Компанія утворилася в однойменному німецькому місті. Її шини відомі по всьому світу. На внутрішньому ринку Німеччини займає приблизно 10% від загальної кількості шин. З 60-х років минулого століття належить компанії Goodyear. Випускає досить велику і якісну лінійку продукції задовольняє навіть найвибагливіших автолюбителів.

 "Debica". Завод розташований в місті Дебіца, Польща. На сьогоднішній день входить в топ-5 за величиною виробництва в Європі. У наступному році компанія відсвяткує 80 років успішної роботи на ринку, і не в останню чергу, завдяки тому, що даний завод отримав великі грошові вливання з боку компанії Goodyear, яка викупила більше половини акція компанії Debica. Маючи такого партнера, компанія налагодила випуск якісної продукції, яка конкурує з багатьма іменитими марками.

 "Hankook". Штаб-квартира розташовується в місті Сеул, Південна Корея. Історія компанії починається з початку 40-х років минулого століття. Якщо говорити про успіхи компанії з останнім часом, то варто сказати про початок виробництва шин в Сполучених Штатах Америки в 2017 році. Крім цього, компанія з успіхом випускає продукції на заводах в Європі (понад 7-ми заводів). Також компанія відкриває нові потужності в Китаї, де незабаром буде будуватися вже 6-й за рахунком завод. Успіх даної компанії визначається якістю продукції і сучасними технологіями.

 "Sava". Словенія також має значний досвід у виробництві шин (близько 85 років). У місті Крань побудований завод, який також входить в топ-5 з виробництва висококласних шин. В цілому тут виробляють 5 різних марок шин зі світовим ім'ям, включаючи і саму марку шин Sava. Оскільки, весь процес виробництва шин проходить кілька етапів з контролю якості продукції, що випускається, дана марка є однією з найпривабливіших по співвідношенню ціна-якість.

 "Tigar". Компанія була створена в далекому 1935 році, в місті Пірот, Сербія. Спочатку займалася виготовленням всілякої гумового взуття. Пізніше, в 1959 році, керівництво компанії прийняло рішення переорієнтуватися, і завод приступив до виробництва шин. В даний час бренд належить міжнародній корпорації Michelin, що безумовно гарантує високу якість продукту, що випускається, а також досить помірні ціни.


Нижче ви знайдете pdf-файл з цінами на продукцію: 


Як правильно зберігати шини? 

Найважливішим питанням у зберіганні шин є місце зберігання сухе (чи не вологі) приміщення, з температурою в діапазоні 10-25 градусів тепла. Важливо відсутність попадання прямих сонячних променів і можливість періодично провітрювати приміщення (проте варто враховувати, що треба уникати різких температурних стрибків).

Також після того, як комплект шин знятий, слід зазначити на кожному колесі, на якому місці воно знаходилося (наприклад: ліве переднє, праве заднє). Це пов'язано з тим, щоб наступного разу, тоді коли ви будете ставити гуму ви її правильно встановили (мова йде про рівномірний знос колеса). Крім того, перед сезонним зберіганням гуми, її варто вимити, висушити і перевірити протектори на наявність будь-яких сторонніх предметів (наприклад: застряглі камінчики), і якщо вони є то витягти. Також їх можна обробити спеціальною рідиною для зберігання. В якому становищі краще зберігати шини? Якщо у вас шини з дисками, то підійде варіант їх горизонтального зберігання. Якщо без дисків, то тоді краще розташувати їх вертикально. Твоя Honda.
Твоя впевненість.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо,
або використовуючи месенджер:   +380949306327;
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
pdftyres.pdf
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля