ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Передзакупівельна діагностика

Сьогодні кожен знає, що перш ніж купувати будь-яку техніку, необхідно ретельно її оглянути і перевірити на працездатність і наявність різних ушкоджень. Особливо це стосується старих автомобілів.

Саме предпокупочная діагностика дозволяє вчасно виявити всі недоліки автомобіля, дізнатися, чи був він учасником аварій, а також визначитися, скільки знадобиться затратити грошей, щоб відновити наявні пошкодження.

Діагностика автомобіля - це необхідна процедура, завдяки якій можна уникнути покупки пошкодженого авто, яке потребує великих фінансових витрат.

Купуючи автомобіль, багато покладаються на свої знання техніки, при цьому самостійно оглядаючи авто. Однак при такій перевірці існує великий ризик того, що багато пошкодження залишаться непоміченими і тоді покупка машини стане справжнім тягарем. Для того щоб куплений автомобіль доставляв тільки комфорт і позитивні емоції, діагностика перед покупкою повинна проводитися виключно професіоналами.

Сьогодні сучасні автосервіси проводять професійну діагностику автомобіля, оглядаючи при цьому всі необхідні деталі і частини авто.


Процедура предпокупочная діагностики включає в себе наступні операції:

  • комп'ютерна діагностика;
  • діагностика всіх елементів підвіски;
  • діагностика коробки передач АКПП і МКПП і двигуна авто;
  • перевірка світлових приладів і контроль їх роботи.

Професійна предпокупочная діагностика дозволяє виявити всі пошкодження автомобіля, а також визначити сліди відновлення кузова при їх наявності. Крім того, вся процедура проходить з використанням сучасних методів і технологій, завдяки чому виявляються навіть самі незначні пошкодження і зміни автомобіля.

Самостійна діагностика авто не дасть ефективного результату, що в подальшому може призвести до виникнення безлічі проблем з придбаним автомобілем. Саме тому цю процедуру необхідно довіряти тільки професійним автосервісам, котрі володіють всім необхідним обладнанням.

Повна діагностика перед покупкою авто - це можливість уберегти себе від покупки автомобіля в поганому стані, який в подальшому потребуватиме багато часу і фінансових коштів на відновлення. Куплений автомобіль повинен доставляти тільки позитивні емоції і забезпечувати необхідний комфорт, домогтися чого можна тільки провівши повну діагностику перед його покупкою.


Твоя Honda.
Твоя впевненість.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо,
або використовуючи месенджер:   +380949306327;
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля