ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Кузовний ремонтКузовний ремонт техніки Honda - одна з найбільш затребуваних послуг автосервісів. Пошкодження лакофарбового покриття або конструкції кузова може бути результатом ДТП, корозійних змін, викиду гравію з-під коліс і багатьох інших причин. Усунути їх наслідки допоможе якісний кузовний ремонт.

Сервісний Центр ТОВ «Фортуна Груп ЛТД» - це, в першу чергу, сертифіковані майстри і сучасне високопродуктивне обладнання. При необхідності заміни елементів ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі Honda. Всі ремонтні роботи виконуються відповідно до технологічного і тимчасовим регламентами, передбаченими виробником японських автомобілів. Довіряючи ремонт кузова фахівцям нашого Сервсіного центру, Ви отримуєте гарантовану якість і уважне ставлення до всіх Ваших побажань.

Фахівці Сервісного Центру готові виконати широкий спектр операцій по відновленню кузова будь-якої моделі від японського виробника:

  • ремонт кузова, пошкодженого в результаті ДТП чи інших позаштатних ситуацій;
  • відновлення порушеної геометрії окремих деталей або всього кузова на стапелі відповідно до технологічних карт заводів Honda;
  • зварювальні та арматурні роботи по ремонту металевих деталей;
  • фарбування (повна або локальна) і подальша поліровка окремих деталей або всього кузова;

Сервісний Центр пропонує клієнтам можливість оплати будь-яких послуг безпосередньо через страхові компанії (якщо автомобіль постраждав в результаті ДТП).

Також надаємо наступні послуги:

Відновлення геометрії кузова.
Наші фахівці здійснюють стапельні роботи будь-якої складності. Безпосередньо ремонтним операціями передують виміри основних параметрів і розробка плану дій, в якому вказується послідовність і інтенсивність витягування пошкоджених елементів. Для виправлення геометрії лонжеронів і інших деталей кузова використовуються підлогові стапелі. Це обладнання також застосовується нашими фахівцями для усунення перекосів кузова автомобіля.

Зварювальні та арматурні роботи.
Ми здійснюємо установку і демонтаж деталей кузова автомобіля, ремонт і заміну дверних замків, внутрішніх і зовнішніх освітлювальних приладів. Ми встановлюємо оригінальні автомобільні скла на будь-які автомобілі Honda. Для усунення складних дефектів кузова наші фахівці виконують комплекс жерстяно-зварювальних робіт.

Забарвлення і полірування.
Майстри Сервісного Центру здійснюють повну, часткову або локальне фарбування всього кузова або окремих деталей. Для проведення малярних робіт ми демонтуємо і повністю або частково розбираємо фарбується елементи кузова. Ми пропонуємо багату палітру колірних відтінків - представлена ​​вся гам оригінальних квітів Honda. Для полірування кузова використовуються високоякісні абразивні матеріали (поліролі 3М) і сучасне обладнання. Якщо Ви хочете замовити послуги кузовного ремонту, ласкаво просимо в число клієнтів нашого Сервісного Центру.Твоя Honda.
Твоя впевненість.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо,
або використовуючи месенджер:   +380949306327;
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля