ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Фундаментальний принцип Honda "Три радості"!

Фундаментальний принцип Honda

Фундаментальнй принцип Honda "Три радості"

У власній творчій діяльності Honda прагне дарувати почуття радості й задоволення. Ці почуття ми називаємо «Трьома радостями».

У всіх видах нашої діяльності є надання радості: для тих, хто купує нашу продукцію – «Радість Придбання», тих, хто задіяний у її продажу та обслуговуванні – «Радість Продажу», або ж бере участь у її виробництві – «Радість Створення».


Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти відчували, що вони зробили правильний вибір і купили надійну продукцію. Продукція Honda також повинна надихати та мотивувати наших дилерів, забезпечуючи почуття гордості та задоволення від процесу продажу. І коли наші клієнти і дилери задоволені, наші команди розробників можуть пишатися своєю роботою.

Філософія Honda заснована на фундаментальному переконанні: зробити наших клієнтів щасливими і поліпшити їхнє життя. Ми завжди будемо намагатися втілювати в життя наші ідеї і цілі, щоб ділитися радістю і ентузіазмом в їх досягненні з усіма в світі.

Саме глибока прихильність компанії Honda у всіх сферах своєї діяльності до чітких принципів філософії, які видатний засновник компанії Соічіро Хонда вклав у ДНК свого «стартапу» сімдесят років тому, і відрізняє Honda від інших японських автомобільних брендів.

Ґрунтуючись на фундаментальних положеннях своєї філософії, Honda приділяє величезну увагу інноваційним технологіям, турботі про навколишнє середовище і безпечному водінню.

Прямуючи за мрією, Honda вже сьогодні створює майбутнє, втілюючи найсвіжіші і революційні ідеї, те, що здавалося недосяжним всього кілька років тому, сьогодні стало реальністю для мільйонів. Саме мрія змушує Honda рухатися вперед, відкриваючи все нові й нові горизонти.

Тому глобальним гаслом компанії є “The Power of Dreams” – Сила Мрій.
Сила, яка відрізняє людину серед інших істот, і є справжнім рушієм цивілізації уперед!Твоя Honda.
Твоя впевненість.

Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо!
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»


07.12.2021
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля