ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Історія легендарної моделі Honda Gold Wing!

Історія легендарної моделі Honda Gold Wing!
Honda Gold Wing – туристичний мотоцикл, який по праву можна  назвати “левом” у світі мотоциклів. Він є найбільш поважним, найбільш престижним та найбільш бажаним мотоциклом від Honda. Сьогодні ми хочемо розповісти історію цієї легендарної моделі.

Після випуску CB750 Four новостворену компанією нішу швидко  почали заповнювати конкуренти, що змусило Соічіро Хонда  замислитись про дещо більше, ніж супербайк. Спираючись на успіх CB750 Four, він зрозумів, що єдиний варіант створити щось ще більш  грандіозне – це знову створити щось абсолютно нове.

У 1974, після довгих випробувань прототипів, Honda презентує перше  покоління Gold Wing – GL1000. Його особливістю став двигун. Це був  перший японський мотоцикл із 4-циліндровим двигуном об’ємом аж у 999 см3. Крім цього, він був опозитним, мав 2 розподільчих вали (SOHC),  а також рідинну систему охолодження, що було новинкою для Японії.  Потужність двигуна становила 80 к.с., а максимальна швидкість  мотоцикла – 200 км/год при вазі 295 кг.Паливний бак був розташований під сидінням, що дозволило виділити  місце для бокса із інструментами. Також Gold Wing отримав 19-дюймове  переднє колесо та 17-дюймове заднє із дисковими гальмами, при цьому  переднє гальмо мало два диски.

Мотоцикл радо зустріли на ринку США, позаяк він повністю відповідав американській концепції “Чим більше, тим краще”.  Його вартість становила 2.900$, що робило Gold Wing дешевшим за потенційних конкурентів від Harley Davidson та BMW.Із намаганням наздогнати Honda та зайняти частку ринку великих туристичних мотоциклів інші японські виробники почали  випускати подібні моделі. Через це Gold Wing постійно отримував деякі незначні оновлення. Аби здобути перевагу у “гонці  озброєнь” із конкурентами Honda вирішила повернутись до своїх наробок. А саме, звернути увагу на 6-циліндровий двигун,  що був розроблений інженером Шоїчіро Ірімаджірі, який свого часу спроектував двигун V12 для Формули-1. У 1988 році  виходить нове покоління Gold Wing – GL 1500, який отримав плаский 6-циліндровий двигун об’ємом у 1500 см3. Це був   перший мотоцикл із 6-циліндровим двигуном, який мав задню передачу, що стало подією для класу турінгових мотоциклів.

Останнє покоління Gold Wing Honda представила у 2017 році – GL1800. Це було перше радикальне оновлення мотоцикла за  17 років. Мотоцикл оснащений шестициліндровим опозитним двигуном об’ємом 1800 см3. Gold Wing п’ятого покоління  оснащений передовими технологіями, що створювались та оновлювались протягом довгого існування моделі, такі як Throttle-  by-wire, автоматична трансмісія DCT, Airbag, рідкокристалічний TFT дисплей, смарт ключі та Apple Car Play/Android Auto.Honda Gold Wing безперечно є іконою у мотоіндустрії. За свою довгу 47-річну історію він дивував світ своїми  характеристиками та унікальним характером.


Твоя Honda.
Твоя впевненість.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо!
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
12.05.2021
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля