Запчасти
Обратный звонок
Техника с пробегом

Макс Ферстаппен здобув 200-й подіум для Honda Racing у Формулі-1!

У суботній кваліфікації пілот RBR Honda Макс Ферстаппен здобув поул. Його найближчий переслідувач, пілот Mercedes Льюїс Хемільтон, програв 0,4 секунди. Іншим героєм суботи став П’єр Гаслі, який зміг здобути 5 місце для свого Alpha Tauri на стартовій решітці

Дебютна гонка сезону
супроводжувалась запеклою боротьбою між Mercedes та Red Bull, у якій, через невдалу тактику «биків», Льюїс Хемільтон здобув верх.

Інший пілот RBR Honda – Серхіо Перес після старту з піт-лейну здійснив потужний прорив та посів 5 місце, через що отримав звання гонщика дня/

По-справжньому в гонці вразив новачок Alpha Tauri та протеже Honda – Юкі Цунода. 20-річний японець відіграв 5 позицій та посів 9 місце у гонці. Його напарник, П’єр Гаслі, через поломку переднього антикрила, відкотився назад та посів лише 17 місце.

Основним досягненням цього вік-енду став 200-й подіум для Honda у Формулі-1. 200-й подіум для компанії, чий творець, Соічіро Хонда, просто вірив у свою мрію створити автомобіль, який би перемагав у гонках. Проте сьогодні всі у Honda Racing F1 вірять в те, що цього року на Honda чекають не тільки подіуми, а й перемоги та чемпіонський титул.

Наступний Гран-прі відбудеться 16-18 квітня в Італії на легендарній трасі в містечку Імола.