ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Страхування


Страхове покриття КАСКО «ALL RISKS» від СК «Арсенал Страхування»


Застрахувавши своє авто за програмою «All Risks» (від усіх ризиків), ви отримаєте відшкодування збитку внаслідок будь-якого зовнішнього фізичного впливу внаслідок випадкових і непередбачених подій, а також традиційних ризиків КАСКО: викрадення, збиток у разі ДТП, збитки в результаті стихійних лих, пожежі та протиправних дій третіх осіб.Страхові ризики за договором
Збиток в результаті ДТП.
Будь-яке пошкодження, або знищення транспортного засобу, його окремих частин, або додаткового обладнання внаслідок дорожньотранспортно ї пригоди.

Викрадення.
Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу, що перебуває в будь-якому місці, в будь-який час.

Збиток внаслідок інших подій.
Пошкодження, або знищення транспортного засобу, його складових частин чи додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі і крадіжка окремих складових частин транспортного засобу, або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів (дерев, снігу, каміння, рекламних щитів і т.д.), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також зовнішнього фізичного впливу внаслідок випадкових і непередбачених подій.


Конкурентні переваги КАСКО «ALL RISKS»

1. Не важливо, хто винен в ДТП
Виплата відшкодування не залежить від вини водія в настанні ДТП

2. Неагрегатна страхова сума
Збитки відшкодовуються без врахування попередніх виплат навіть у випадку, якщо їхній сумарний збиток перевищує страхову суму - страхова сума не зменшується після виплати відшкодування

3. Водії, допущені до керування
Страхове покриття діє незалежно від того, хто керує т/з, за умови, що управління здійснюється на законних підставах

4. Залишайте автомобіль там, де Вам зручно
Відсутні обмеження по нічному зберіганню автомобіля

5. Медичний огляд не є обов'язковим
Не є обов'язковим проходження водієм медичного огляду на стан алкогольного, наркотичного та токсичного сп'яніння, крім випадків, коли направлення на огляд є обов'язковим відповідно до чинного законодавства.

6. Мінімальний перелік винятків
Відсутні обмеження по виплаті страхового відшкодування в разі грубих порушень Правил дорожнього руху, в тому числі проїзд на заборонний сигнал світлофора (крім в'їзду застрахованого ТЗ на ж/д переїзд при закритому шлагбаумі).

7. Нове за старе
Відшкодування шкоди без урахування зношування замінних деталей

Додаткові переваги КАСКО «ALL RISKS»

1. Ліміт відшкодування без підтверджувальних документів.
Страхувальник має право не надавати документи компетентних органів, що підтверджують факт настання події. При цьому відшкодування збитків без документів компетентних органів здійснюється в розмірі фактичних збитків за вирахуванням франшизи, але не більше:
- 25 000.00 грн. (для ТЗ зі страховою сумою до 500 000 грн.);
- 5% від страхової суми (для ТЗ зі страховою сумою понад 500 000 грн.).
Страхувальник має право не надавати документи компетентних органів, що підтверджують факт настання страхового випадку, два рази за час дії договору у випадках пошкодження скла, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал, антен, декоративних елементів кузова (молдингів, емблем). При цьому збиток покривається в повному обсязі без урахування ліміту, зазначеного вище.


2. Ліміт відшкодування при оформленні ДТП шляхом оформлення «Європротоколу».
У разі оформлення ДТП разом з іншим учасником події за зразком «Європротокол», страхове відшкодування виплачується в розмірі збитку, за вирахуванням франшизи, не більше 50 000 грн.


3. Витрати на відновлення ключів у разі втрати.
Компенсуються один раз за час дії договору 50% документально підтверджених витрат на заміну замків дверей та запалювання, або перепрограмування електронних засобів запуску двигуна, відкривання автомобіля і придбання електронних ключів до ТЗ в разі втрати (в тому числі крадіжки) ключів.


4. Витрати на евакуатор.
Відшкодовуються витрати з транспортування (буксирування) пошкодженого в результаті страхового випадку автомобіля від місця аварії до місця зберігання, або місця ремонту, якщо ТЗ не може рухатися своїм ходом, в межах ліміту 2000 грн., а також витрати з рятування ТЗ в ліміті до 1% від вартості автомобіля.
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля