ФОРТУНА ГРУП ЛТД -

Єдиний офіційний дилер
HONDA в Одесі з 1997 року
(048) 788 22 72
Тест драйв
Запчастини
Зворотній зв'язок
Техніка з пробігом

Про нас

Про нас
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»

 

««ФОРТУНА ГРУП ЛТД» є першим та найбільшим офіційним дилером HONDA в Одеській області. Починаючи з 1997 року, компанія швидко розвивається, задовольняючи індивідуальні потреби кожного клієнта.


У нашому автоцентрі, розташованому за адресою: м. Одеса, вул. Радісна, 2/4А представлений широкий модельний ряд автомобілів Honda. А також це єдине місце в Одесі, де виставлені мотоцикли та силова техніка марки Honda, запчастини та витратні матеріали, великий асортимент аксесуарів.


Робота нашого сервісного центру відповідає високим стандартам корпорації HONDA, надаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування, максимально якісно, ​​зручно та ефективно для клієнта.

Для відвідувачів передбачена затишна лаунж-зона з безкоштовним доступом Wi-Fi, простора зона відпочинку з ТБ, в якій можна випити ароматну каву, чекаючи на видачу техніки або закінчення сервісних робіт. Також можна скористатися послугами миття та тонування автомобіля.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги страхування та вигідні умови кредитування та лізингу.

Перед покупкою наші висококваліфіковані спеціалісти не лише допоможуть визначитися з вибором, розповівши про переваги техніки, але й запропонують Вам протестувати автомобіль у дії (на території автосалону надається послуга "Тест-драйв").

За 24 роки на автомобільному ринку, ми отримали значний досвід у наданні послуг з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Наша місія – це побудова у нашому місті нової культури у організації масового автосервісу. Ми покликані виконувати функцію профілактичної та лікарської допомоги за найменшого нездужання вірного друга людини – автомобіля, мотоцикла. Наша робота створює впевненість, безпеку та зручність у душах наших клієнтів. А це, своєю чергою, впливає на екологічний стан природного та соціального середовища, на навколишній світ. Ми живемо у цьому світі, у цьому середовищі і хочемо бачити їх чистими, комфортними та безпечними. І ми готові віддавати названим цінностям наші зусилля, наші знання, вміння, навички та всю нашу пристрасть.


Чекаємо Вас в нашому автоцентрі за адресою:
м. Одеса, вул. Радісна, 2 / 4А
(В'їзд з боку вул. Святослава Ріхтера, колишня вул. Щорса)
Записатися на сервіс або отримати додаткову інформацію Ви можете за телефоном: (048) 788-22-72
або заповнивши заявку на сайті і ми Вам самі зателефонуємо!
Ваш дилер HONDA в Одесі
ТОВ «ФОРТУНА ГРУП ЛТД»
10.jpg
12.jpg
13.jpg
Замовити запчастини
* - Обов'язкові поля
Замовити тестдрайв
* - Обов'язкові поля
Замовити зворотній зв'язок
* - Обов'язкові поля
Підписка на розсилку
* - Обов'язкові поля
Замовити товар
* - Обов'язкові поля